Контакти

Україна м. Вінниця, вул. Ак. Ющенко 16
+38 096 984 09 58 
+38 093 418 94 00
e-mail: breeze0432@gmail.com

Теплові насоси у Вінниці

     Надійні теплові насоси з установкою та комплексною гарантією від 2 років

 • Бажаєте зменшити витрати на опалення?
 • Вас лякає збільшення вартості газу та електроенергії?
 • Втомилися заготовляти дрова і взимку чистити казан від сажі?

     Найвигідніше вирішення цих питань – це ТЕПЛОВІ НАСОСИ.

     Тепловий насос -  переваги та недоліки

     Тепловий насос – це система опалення, яка стає все більш популярною, особливо в новобудовах понад 80% витрат на енергію приватного домогосподарства посідає виробництво тепла та гарячої води. З його допомогою природне тепло довкілля можна використовувати для обігріву будинку. Маючи високу ефективність, він забезпечує низькі витрати на опалення. У кращому випадку це означає, що їх експлуатація більш рентабельна, ніж у всіх інших систем опалення.

Теплові насоси стають все більш популярними. Їх застосовують, як у побуті, так і в промисловості.

                              Перевага теплових насосів .

 • Використовується «безкоштовно» теплоенергію із ґрунту, повітря, води.
 • Бажана незалежність від енергоресурсів повністю чи частково.
 • Інноваційне рішення, адаптовані під різні умови експлуатації, залежно від потреби нагрівати або охолоджувати будівлю.
 • Заощаджувати витрати на опаленні будівлі.
 • Установка без погодження з контролюючими та перевіряючими органами.

Автономний і може керуватися через смартфон.  

У різних типах теплових насосів як джерела тепла можуть використовуватися:   повітря, вода і земля.

 • Повітряно теплові насоси

Вироблення зовнішнього повітря просте і недороге. Тому повітряно-водяні теплові насоси мають особливу популярність. В даний час теплові насоси використовують повітря як джерело тепла. Існують пристрої як внутрішньої, так зовнішньої установки. У спліт-системах одна частина блоку знаходиться усередині будинку, а інша частина зовні будівлі. У літній час, підготовка гарячої води є особливо ефективним завдяки високій температурі зовнішнього повітря; Тепловий насос джерела повітря також забезпечує надійне опалення в зимовий час – але тоді потрібно трохи більше електроенергії. А при температурі повітря нижче -7*С необхідне друге джерело тепла

 • Водяний тепловий насос

Грунтові води мають постійну температуру близько десяти градусів за Цельсієм і особливо підходять для великих об'єктів як джерело тепла та пасивного охолодження. Розробка здійснюється шляхом буріння свердловин двох основних та однієї запасної свердловини. Обов'язковою умовою для водяного теплового насоса є наявність відповідного резервуару з ґрунтовими водами.

 • Геотермальні теплові насоси

Тепло навколишнього середовища, яке зберігається в землі, зазвичай використовується за допомогою вертикальних геотермальних зондів, у яких циркулює рідина. Зазвичай для цього потрібні свердловини завглибшки до 100 метрів. Як варіант, горизонтальні поверхневі колектори можуть бути прокладені на глибині приблизно від одного до півтора метра. Через постійно високу температуру ґрунту в 10 градусів Цельсія геотермальні теплові насоси працюють особливо ефективно цілий рік. І видає найефективніші параметри щодо СОР та споживання електроенергії.

ПОВІТРЯНО-ВОДЯНИЙ ТЕПЛОВИЙ НАСОС
     Витягує енергію з навколишнього повітря та подає її в систему  опалення. В результаті ці системи можна використовувати особливо швидко, вони недорогі у придбанні і не вимагають будь-яких обтяжливих структурних заходів або процедур затвердження. Однак ці системи менш ефективні, ніж геотермальні теплові насоси або водо-водяні теплові насоси, сильно залежать від температури зовнішнього повітря. Твердження, що теплові насоси типу «повітря-вода» надто галасливі, більше не відноситься до нинішнього покоління теплових насосів. Іх гучність тихої розмови (45 дБ).

ТЕПЛОВИЙ НАСОС «ВОДА-ВОДА»
     У цій концепції підземні води використовуються для вироблення енергії. Для використання підземних вод як джерело енергії потрібно не менше двох свердловин. Так як свердловини з часом замулюються необхідно мати резервну на забір води. Вода, що охолоджується тепловим насосом, береться зі свердловини, напірної свердловини. Охолоджена вода повертається до підземних вод через другу свердловину, нагнітальну.

РОЗСОЛЬНО-ВОДЯНИЙ ТЕПЛОВИЙ НАСОС (ГЕОТЕРМАЛЬНА ЕНЕРГІЯ)

 • У разі теплових насосів типу «розсольно-водяний» енергія витягується із землі, тому їх також називають геотермальними тепловими насосами. В основному розрізняють два різні типи тепло генерації.
 • З одного боку, можна використовувати геотермальні зонди, розташовані на глибині до 100 метрів (найчастіше від 10 до 15 метрів) під поверхнею землі. При цьому можна видобувати велику кількість енергії із землі при високому рівні температури. Перевагою є висока ефективність цього типу конструкції. Однак є геотермальний тепловий насос і недоліки, оскільки буріння свердловин для зондів пов'язане з великими витратами і також вимагає узгодження.                                                                                                                                
 • З іншого боку, можна використовувати поверхневі колектори, при цьому вони проходять нижче лінії промерзання в землі (глибина від 0,5 до 1,5 метра). Отже, має бути досить велика площа підлоги, щоб покрити потрібні потреби у енергії.
 • Оскільки земля під забудову також коштує дорого, необхідно вирішувати у кожному конкретному випадку, який тепловий насос дешевший. У будь-якому випадку це високоефективний тепловий насос.

ТЕПЛОВІ НАСОСИ ТА СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ НА ВЛАСНІ ПОТРЕБИ

 • Цей варіант має концепцію енергонезалежності. Сонячна станція виробляє електроенергію, яку споживає насамперед споживач, у нашому випадку основним споживачем є тепловий насос.
 • Простий розрахунок на 1 кВт електроенергії тепловий насос дає 4 кВт тепла (опалення, ГВП або охолодження)
 • Якщо електроенергію часто відключають на 2-3 години на добу, можна передбачити систему зберігання електроенергії з акумуляторними батареями. Даний накопичувач енергії віддаватиме енергію в нічний час або при відключенні електроенергії в мережі будівлі.
© 2024 СуперДовідка. Всі права под захистом. Розробкка сайта СуперДовідка.