Контакти

Україна м. Вінниця, вул. Ак. Ющенко 16
+38 096 984 09 58 
+38 093 418 94 00
e-mail: breeze0432@gmail.com

Рекуператори в Вінниці

     Вентиляційні системи PRANA призначені  для створення і підтримання здорового  мікроклімату в приміщеннях. Ці системи  рекомендовані для використання на об’єктах  побутового призначення:

  • квартирах,
  • особняках,
  • офісних приміщеннях,
  • навчальних класах
  • дитячих садочках ,

     Рекуператор забезпечує постійний приплив свіжого повітря та нормалізує рівень вологості в приміщенні, цим самим допомагає позбутись плісняви та грибка на стінах, та запобігає запотіванню вікон.

     Проблеми від неправильної вентиляції:
- поява плісняви та грибка;
- запітніння вікон;
- поганий сон;
- алергії, захворювання легень.

ПРИНЦИП ДІЇ

     В основу технічного рішення рекупераційного вентилювання покладено протиточний, з безперервним тепловим циклом, мідний теплообмінник, що дає змогу формувати два різноспрямовані повітряні потоки в об’ємі одного циліндра. Тепле відпрацьоване повітря, що видаляється з приміщення, проходячи через мідний теплообмінник передає своє тепло зустрічному потоку свіжого повітря з вулиці.

     Система видаляє з приміщення повітря, забруднені мікрочастинки пилу та диму та забезпечує приплив свіжого та чистого повітря ззовні. При цьому припливне та витяжне повітря проходить по різних каналах і не змішується.Неякісне повітря може нести серйозну загрозу здоров'ю людей. У зоні ризику – приміщення з великим скупченням людей та неефективною роботою вентиляції. Тому дуже важливо забезпечити житлові, адміністративні та виробничі приміщення чистим від патогенних мікроорганізмів повітрям.

     На відміну від відкривання вікон, що часто практикується в наш час, такий спосіб вентиляції зберігає цінне тепло в приміщенні. А значить - створює суттєву економію на опаленні (взимку) та кондиціонуванні (влітку).

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РЕКУПЕРАТОРА "ПОБУТОВА СЕРІЯ"

РЕКОМЕНДОВАНО ДО ЕКСПЛУАТАЦІЇ
ЕБРР, ПРООН, Украинским фондом социальных инвестиций, НЕФКО, программой IQ Energy

ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ

     Які головні переваги рекуператора?  - 

      -Теплообмінник, який використовує теплоту із стороннього джерела. Підігріте повітря, що видаляється зсередини приміщення, передає тепло холодному повітрю ззовні через стінки теплообмінника. Завдяки рекуператору ПРАНА ви завжди отримаєте свіже живе повітря.

      - Рекуперація (у PRANA до 93%) тепла покращує енергоефективність будинку.

      - Вологість усередині приміщення приходить у норму.

     Чим рекуператор відрізняється від кондиціонера?

     Кондиціонер охолоджує або підігріває повітря залежно від пори року, пропускаючи його через себе. Припливу повітря з вулиці при цьому не відбувається.

     Рекуператор виводить відпрацьоване повітря надвір, одночасно подаючи свіже повітря ззовні всередину приміщення  підігрівая пріток повітря.

     У приміщенні зроблено ремонт. Чи постраждає внутрішнє оздоблення?

     При монтажі рекуператора використовується професійна установка, яка робить ідеально чіткий та рівний отвір у стіні. Для видалення пилу під час роботи, якщо це можливо, використовується пилосос, підключений до установки. Вода, необхідна роботи установки, відводиться в спеціальну ємність. Безумовно, при монтажі рекуператора є невелика кількість будівельного сміття. Але його так мало, що зовсім не обов'язково проводити генеральне прибирання.

     У поміщенні зроблено ремонт. Чи постраждає внутрішнє оздоблення?

     Монтаж займає від 30 хв. до 2год., залежно від матеріалу стіни (цегла, бетон, граніт).
     Для монтажу рекуператора PRANA 150 необхідно зробити отвір min160мм
     Для рекуператора PRANA 200 min 220 мм. Також кут назовні від 3 до 5 градусів для відведення конденсату.

© 2024 СуперДовідка. Всі права под захистом. Розробкка сайта СуперДовідка.